Your IP address : 3.235.85.115
نرم افزار بی.تو.بی
 

 نرم افزار B2B، سامانه ایست که بستری مناسب برای تبادلات تجاری بین کسب و کارهای مختلف بصورت آنلاین فراهم می آورد. از طریق این نرم افزار می توان وب سایتی راه اندازی نمود تا بنگاههای اقتصادی تولیدی و صنعتی با عضویت در آن به معرفی فعالیت ها، محصولات و خدمات، اطلاعات تماس خود (مشابه یک وب سایت کامل و مستقل) پرداخته و با سایر شرکت ها برای تبادلات تجاری به سادگی ارتباط برقرار نمایند.یعنی اگر این وب سایت را مشابه یک نمایشگاه با غرفه های نامحدود در نظر بگیریم، هر شرکتی می تواند یکی از غرفه ها را برای معرفی محصولات و خدمات خود برا ی زمان مشخصی اجاره نماید.به عبارت دیگر سایتی می باشد به همراه تعداد نامحدود از سایتهای دیگر که در دل خود جا داده است.

 
در حال حاضر بزرگترین وب سایت فعال در این زمینه بر بستر وب، وب سایت alibaba.com می باشد که خدمات گسترده ای در زمینه B2B به کاربران خود ارائه می نماید.
در طراحی و تولید بخشی از امکانات موجود در این نرم افزار سعی شده است از وب سایت alibaba.com الهام گرفته شود، بخشهای همچون معرفی شرکت ها، در خواستهای خرید و فروش برای هر شرکت، عضویت شرکت ها و ...
 
یکی از انگیزه ها ی مؤثر در تولید این نرم افزار توسط تارگان، نبود نرم افزار B2B قدرتمند در بستر وب در محصولات داخلی و همچنین در خواست برخی از مشتریان برای راه اندازی وب سایتهایی در این زمینه می باشد.
این نرم افزار نیز همچون محصولات دیگر تارگان از ابتدا برنامه نویسی و تولید شده و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی نمی باشد، لذا هیچگونه محدودیتی در توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.
 
روال انجام کار در نرم افزار B2B بدین صورت در نظرگرفته شده است که ابتدا شرکتها از طریق فرم عضویت در سایت درخواست عضویت خود را ارسال نموده و مدیر سایت پس از بررسی اطلاعات ارسال شده و با توجه به نوع درخواست عضویت، دسترسی های لازم را برای شرکت فعال می نماید.
بطور کلی در سایت دو نوع عضویت در نظر گرفته شده است: عضویت رایگان و عضویت ویژه. 
در عضویت رایگان افراد می توانند بدون پرداخت هزینه به عضویت سایت درآیند، معمولا برای اعضای عادی که بصورت رایگان عضو می شوند دسترسی به اطلاعاتی همچون اخبار، طرحها و پروژه ها، مناقصه و مزایده و ... توسط مدیر سایت فراهم می گردد.
 
برای اعضای ویژه که اعضای اصلی سایت می باشند، وضیعت بسیار متفاوت می باشد.
اعضای ویژه با پرداخت هزینه عضویت، مطابق تعرفه ای که توسط مدیریت سایت مشخص گردیده می توانند به صورت سه ماهه، شش ماهه یا یکساله به عضویت سایت درآیند.
امکان معرفی شرکت به همراه محصولات، درخواست های خرید و فروش، فرصت های شغلی و اطلاعات تماس که از امکانات اصلی سایت می باشند برای اعضای ویژه در نظرگرفته شده است.

 نسخه آزمایشی این نرم افزار در این آدرس است : 

http://bazad.ir

برخی از وبسایتهایی که با این موتور ساخته شده اند :

http://hatamo.com

http://charsoogh.com

http://honarafarinan.com

http://tejaripoint.com

 

در صورت تمایل برای مشاهده جزئیات و دریافت کلمه عبور با شرکت تماس حاصل فرمائید.

 


 
صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی
تعداد بازدید : 14752 تاریخ آخرین بروزرسانی : يکشنبه، 11 بهمن 1388
Copyright © 2010 - Targan Management Systems Powered by targan.ir ®