Your IP address : 3.235.85.115
امکان راه اندازی زیر پورتال
 

 یکی از قابلیت های ویژه در نظر گرفته شده برای پورتال امکان ایجاد زیرپورتال (SubPortal) یا زیرسایت (SubSite) بروی دامنه اصلی پورتال بصورت زیردامنه (SubDomain) به تعداد نامحدود می باشد . 

این قابلیت برای مجموعه ها و یا سازمان هایی کارایی دارد که دارای زیرمجموعه می باشند که از طریق آن می توانند برای هرکدام از زیرمجموعه های خود وب سایت یا پورتال جداگانه ایجاد نمایند. 
از مزیت های این روش می توان به یکپارچگی و هماهنگی تمام زیرمجموعه ها با پورتال اصلی، مدیریت و کنترل زیرمجموعه ها توسط پورتال اصلی، سادگی دسترسی و کاربری بازدیدکنندگان به تمام اطلاعات سازمان و زیرمجموعه های آن و جستجوی تمام اطلاعات سازمان و زیرمجموعه های آن، اشاره نمود . 
با فعال شدن این قابلیت بروی پورتال اصلی، مدیر پورتال براحتی می تواند دسترسی های هر زیرمجموعه را بصورت جداگانه برای استفاده از امکانات موجود در نرم افزار اختصاص دهد و همچنین می تواند همه ماژول ها یا تعدادی از ماژول های موجود در نرم افزار را به زیرمجموعه های خود اختصاص دهد. 
به عنوان مثال پورتال وزارت امور اقتصادی و دارایی دارای 35 زیرپورتال می باشد که 30 زیرپورتال برای 
نمایندگیهای استانی آن و 5 زیرپورتال دیگر برای معاونت های وزارتخانه اختصاص داده شده است . 
از قابلیت های دیگر در نظر گرفته شده در پورتال امکان (SSO) Single Sign-On می باشد یعنی زمانی که اعضای پورتال در پورتال login می کنند در تمام بخش های دیگر پورتال و زیرمجموعه های آن که نیاز به login دارند تشخیص داده می شوند و دیگر نیازی به login مجدد کاربر نمی باشد . 
به طور مثال زمانی که شما در yahoo messenger ، login می کنید دیگر نیازی نیست برای چک کردن ایمیل ها دوباره login نمایید . 

 
صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی
تعداد بازدید : 13549 تاریخ آخرین بروزرسانی : يکشنبه، 11 بهمن 1388
Copyright © 2010 - Targan Management Systems Powered by targan.ir ®