Your IP address : 3.235.85.115
سارگان
 
نرم افزار سارگان یک سامانه مدیریت پورتال است که امکانات فوق العاده- ای را در اختیار متولیان پورتالهای اطلاع رسانی قرار می دهد. این نرم افزار در واقع یک هسته کنترل کننده مرکزی است که امکان تولید و توسعه بخشهای مختلف متناسب با نیاز یک پایگاه را فراهم می سازد. به عنوان مثال می توانید آن را مانند یک بورد مادر تصور کنید که امکان نصب کارتهای توسعه و بهره برداری از امکانات آنها را به شما می دهد. 
 
 
یکی از نقاط قوت سارگان در مقایسه با بسیاری از نرم افزارهای مشابه موجود در بازار این است که تولید این نرم افزار از A تا Z در طی سه سال در تارگان صورت گرفته است و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی نمی باشد، لذا هیچگونه محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ( که از عمده دغدغه ها و خواسته های اکثر مشتریان می باشد)  ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.
 
 
 
 
سارگان در طی شش سالی که از عمر آن می گذرد به عنوان ابزار اصلی در طراحی و راه اندازی وب سایت ها و پورتال های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد، و در طی این مدت با توجه به نیازهای روز و سفارش مشتریان توسعه پیدا کرده و امکانات جدید به آن اضافه شده است و این روال همچنان ادامه خواهد داشت. در مجموع تا کنون 90 ماژول برای سارگان تولید شده است که نیمی از آن ها بصورت سفارشی در پروژه های مختلف تولید شده است و بدلیل اینکه کاربری عمومی نداشته اند در نسخه پورتال در نظر گرفته نشده اند. 
 
به طور کلی پروژه ها به دو دسته تقسیم می شوند، وب سایتها و پورتال های اطلاع رسانی ;
بستر نرم افزاری (سارگان ) در روال تولید برای برای هر دو یکسان می باشد و تنها تفاوت آنها در تعداد ماژول های مدیریتی و همچنین امکانات خاص در نظر گرفته شده برای پورتال می باشد، در پورتال همه ماژول های سارگان که 45 ماژول (با کاربری عمومی) می باشد، ارائه می شود و برای وب سایت ها از بین آن ها با توجه به نیاز و سفارش مشتریان انتخاب می شود. 
 

از نظر هزینه هر ماژول با توجه به نقش آن در نرم افزار و همچنین زمان و هزینه تولید آن، طبق تعرفه هزینه مشخصی در نظر گرفته شده است که معمولاً هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت ها طبق آن تعرفه محاسبه و ارائه می گردد و برای پورتال ها که دارای همه ماژول های نرم افزار سارگان می باشند، هزینه مشخصی در نظر گرفته شده است که در حدود 30% پایین تر از هزینه مجموع تمام ماژول ها در تعرفه می باشد.  


 
صفحه اصلی مشاهده نسخه چاپی
تعداد بازدید : 13698 تاریخ آخرین بروزرسانی : يکشنبه، 11 بهمن 1388
Copyright © 2010 - Targan Management Systems Powered by targan.ir ®